Rss

Ošupe / Degumnieki

Heijāā!! Šoreiz esmu Ošupes pagastā. Šajā iespaidu pilnajā pārgājienā mani pavadīja 5. klases skolniece Linda Kalniņa.

bilite1

Reku es pie Meirānu kanāla. Man liekas, es jau vienu kanālu Rīgā redzēju  (ne jau to, kurā rāda multfilmas), bet šis gan  izskatījās daudz zaļāks. Es tāāāā gribēju paplunčāties, bet nobiiiiijjjjjos (es esmu drosmīgs – dažreiz, tikai tas nevienam nav jāzina), ka kļūšu zaļš kā varde.

bilite4

  Vēl viena vieta, kur peldēties. Šis ir Lubāna ezers, tas ir tiiik liels! Es te gribētu palikt līdz saulrietam, tad gan būtu skaisti… Žēl, ka Linda nepiekrita… Viņa man pastāstīja, ka tas ir lielākais Latvijas ezers!!! Paveicās, ka bija saulains, jo varēju arī beidzot pasauļoties.

saulite

  Kad biju pasauļojies un mazliet iededzis (hihi), mēs abi devāmies uz pulkveža Oskara Kalpaka (brīnos, ka atceros to vārdu) dzimtajām mājām. Spied uz smaidošās saulītes un uzzini vairāk. 

Picture5

      To vietu, kurā dzīvoja pulkvedis Oskars, sauc par Liepsalām. Šeit notiek militāri patriotiski pasākumi! Man gan no salūtiem un šāvienu skaņām ir bail. Tur ir arī muzejs. Man izdevās apsēsties uz pieminekļa. Aprunāties gan nesanāca, jo tas negribēja ar mani runāt :(.

Picture6

  Tā kā mākoņi man nepatīk, mēs devāmies uz saulaināku vietu, kur čaklie Degumnieku bērni man izrādīja savu teātri.

Picture7

   Tas gan bija jautri! Uzzināju arī, ka šie bērni tā pavada laiku. Paldies Lindai, kas izrādīja man šo vietu! Tagad jādodas tālāk!

Previous Post

Next Post

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *