Rss

Riebiņi

Khe, khe, aaaaapčīi. Es gan esmu apslimis (Laikam nevajadzēja Jaunajā gadā ēst tik daudz saldējuma) Lai vai kā, šajā ceļojumā pa Riebiņiem jūs nevedīšu es, bet gan mans brālēns Lācēns, kuru pavadīja 2 meitenes, kas mācās 9. un 10. klasē. Bet to, kas tur notika, pastāstīšu es, jo esmu labāks rakstnieks (Vismaz es tā ceru…)

bilde

 Mans brālēns gan ir drosmīgs, jo es nevarētu apstāties tik tuvu tiem briesmīgajim radījumiem, kurus sauc par zirgiem. Tie, kuri nav tik bailīgi kā es, Riebiņos var doties uz zirgaudzētavu “Trīs vītolu staļļi”. Brālēns teica, ka ir jauki atrasties uz zirgu fona. (To dzirdot, man pārskrēja drebuļļi)

bilde2

Tālāk brālēna ceļš ved uz Riebiņu muižu, kurā viņš neuzdrošinājās ieiet. Tā ir Korfu celta 17. gs., un neviens to neizmanto. Tas nozīmē to, ka māja ir sliktā stāvoklī :(. Man brālēns pat teica: “Labi ka negājām iekšā! Nevar zināt, kas notiks”. Tajā pašā brīdī arī man jau otro reizi pārskrien drebuļi.

bilde3Pēc visiem bailīgajiem brīžiem mans brālēns stāsta, ka viņš aizgāja uz Riebiņu parka estrādi. Es pat nosmējos, jo nu viņš tur esot dejojis, dziedājis un ko tik vēl nē!

bildeaaao

Pēc visām izklaidēm mans brālēns aizgājis atpūsties no lielajiem priekiem, ko viņš pēc ilgiem laikiem ir dabūjis. Pasēdējis pie Riebiņu parka dīķa. Gribējis peldēt, bet nevarējis, jo dīķis tobrīd bija aizsalis :D. Nu, tā kā viņš ir atpūties kārtīgi, ir laiks doties tālāk 🙂

Previous Post

Next Post

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *